Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Māja I 2014

Paskelbta 09.03.2014

28. starptautiskā būvniecības industrijas izstāde “Māja I 2014” notiks no 13. līdz 16. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

 

Ilggadējā darba pieredze un pastāvīgā komunikācija ar klientiem mums ir ļāvusi izveidot svarīgākos akcentus, sortimenta daļu, kurai noteikti nepieciešams pievērst uzmanību, palīdzot klientiem pieņemt atbilstošu lēmumu. Tāpēc dalāmies pieredzē un sniedzam iespēju klātienē apskatīt, aptaustīt un pat pakāpties pa mūsu kāpnēm turpat izstādē. Ticam, ka izdarīt pareizu izvēli mūsdienās, kad ražotāju piedāvājums nav mazs, var būt patiesi sarežģīti — jo vairāk tādēļ, ka svarīgs ir ne tikai būvnieks, kas realizēs ideju, bet arī daudzi citi jautājumi: „Kādu kāpņu konstrukciju izvēlēties: metāla, betona vai koka?”; „Kādu koksni labāk lietot?”; „Kādas kāpnes ir drošas bērniem?”; Kādā krāsā tonētas kāpnes vislabāk piestāvētu interjeram?”; „Kādas margas izvēlēties?”. Jautājumu ir daudz, bet mēs ne tikai atbildēsim uz tiem visiem, bet arī atradīsim labāko risinājumu Jūsu ideju īstenošanai no viena pakāpiena līdz pat vissarežģītākajai kāpņu konstrukcijai — Jums tikai jāatnāk pie mums izstādē.

Kā mūs atrast? Lai būtu vieglāk atpazīt mūsu stendu, pievienojam fotogrāfijas no iepriekšējām izstādēm. meklējiet koši zaļu krāsu un kāpnes, kas pacels Jūs augstāk!

Jums nav iespējas ierasties izstādē? Tā nav nekāda bēda, konsultācijas mēs sniedzam arī pa tālruni un e-pastu. Sazinieties ar mums pa tālruni vai e-pastu:

+371 26 877 942,  info@polialex.lv. Laipni lūdzam apmeklēt mūsu veikalu „Mēbeļu pasaule LT”, adrese: Jūrmalas gatve 123 B, Rīga.

PoliAlex – Your best choice…