Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

UAB POLIALEX, 12. starptautiskās specializētās BŪVNIECĪBAS, REMONTA, SILTUMAPGĀDES UN VĒDINĀŠANAS, CELTNIECĪBAS DIZAINA UN INTERJERA IZSTĀDES RĪGĀ (LATVIJĀ) dalībnieks MĀJA DZĪVOKLIS II 2013

Paskelbta 20.09.2013

Izstāde notiks 17 —20 oktobrī starptautiskajā izstāžu centrā „BT 1”, Ķīpsalas ielā 8, Rīgā.
Esam pastāvīgi starptautisku izstāžu dalībnieki Rīgā, Zviedrijā un Lietuvā.
Latvijā rīkotajās ikgadējās izstādēs piedalāmies vismaz divas reizes gadā, esam pastāvīgi MĀJA DZĪVOKLIS I un MĀJA DZĪVOKLIS II dalībnieki. 2012. gadā pirmo reizi piedalījāmies Zviedrijā rīkotajā ikgadējā izstādē „Stockholm furniture fair”, kur prezentējām īpašas ar rokām darinātas ozola mēbeles. Lietuvā pēdējo reizi mūsu ražotās kāpnes prezentējām Klaipēdā notikušajā izstādē „Individuālā būvniecība ‘2012”.
Tuvākā izstāde, kurā varēsiet apskatīt mūsu ražoto kāpņu un mēbeļu ekspozīcijas, notiks jau šī gada  17.—20. oktobrī!

Izstādē būs apskatāms:

Arhitektūra un dizains; Projektēšana un celtniecība; Rekonstrukcija un remonts; Būvmateriāli un apdares materiāli; Siltumapgāde, santehnika un vēdināšana; Darbarīki, mehānismi un tehnika; Apgaismojums, elektroinstalācijas materiāli; Mājokļa tehnoloģijas un iekārtas; Interjers, dizains, kāpnes, mēbeles, interjera aksesuāri.
Ikgadējā izstādē „Māja dzīvoklis II“ 2012. g. piedalījās pat 347 uzņēmumi no 17 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Čehijas, Somijas, ASV, Austrijas, Kenijas utt. Tāpēc tā ir lieliska iespēja ne tikai painteresēties par jaunākajām dizaina un interjera modes tendencēm, bet arī satikties ar savas nozares speciālistiem, saņemt konsultācijas par interesējošiem jautājumiem vai pat atlaides izvēlētajai kāpņu konstrukcijai!
Plānojot celtniecības darbus, ir ļoti svarīgi pienācīgi pārdomāt un savlaicīgi vērsties pie pakalpojumu sniedzējiem un ražotājiem, lai izvairītos no kļūdām un pārpratumiem, kādi mēdz gadīties, iekārtojot mājokli. Lai Jums šos uzdevumus atvieglotu, aicinām izmantot lielisko iespēju apmeklēt mūsu stendu izstādē un saņemt bezmaksas konsultāciju par Jums svarīgajiem jautājumiem kāpņu projektēšanā, kāpņu ražošanā un montāžā un vislabāko risinājumu, izvēloties konstrukciju pēc Jūsu vajadzībām. Palīdzēsim īstenot idejas un radīt drošu un īpašu vidi ar atbilstošāko dizaina akcentu — kāpnēm, kas atbilst Jūsu vēlmēm un iespējām.
Ilggadējā darba pieredze un pastāvīgā komunikācija ar klientiem mums ir ļāvusi izveidot svarīgākos akcentus, sortimenta daļu, kurai noteikti nepieciešams pievērst uzmanību, palīdzot klientiem pieņemt atbilstošu lēmumu. Tāpēc dalāmies pieredzē un sniedzam iespēju klātienē apskatīt, aptaustīt un pat pakāpties pa mūsu kāpnēm turpat izstādē. Ticam, ka izdarīt pareizu izvēli mūsdienās, kad ražotāju piedāvājums nav mazs, var būt patiesi sarežģīti — jo vairāk tādēļ, ka svarīgs ir ne tikai būvnieks, kas realizēs ideju, bet arī daudzi citi jautājumi: „Kādu kāpņu konstrukciju izvēlēties: metāla, betona vai koka?”; „Kādu koksni labāk lietot?”; „Kādas kāpnes ir drošas bērniem?”; Kādā krāsā tonētas kāpnes vislabāk piestāvētu interjeram?”; „Kādas margas izvēlēties?”. Jautājumu ir daudz, bet mēs ne tikai atbildēsim uz tiem visiem, bet arī atradīsim labāko risinājumu Jūsu ideju īstenošanai no viena pakāpiena līdz pat vissarežģītākajai kāpņu konstrukcijai — Jums tikai jāatnāk pie mums izstādē.
Uzmanību! Nepalaidiet garām — izmantojiet unikālu iespēju! Piereģistrējieties, rakstot uz e-pastu info@polialex.lv, atnāciet uz izstādi norunātajā laikā un saņemiet izsmeļošu konsultāciju, prelimināru kāpņu konstrukcijas plānu un vislabāko mūsu piedāvājumu Jums — un tas viss bez maksas!
Kā mūs atrast? Lai būtu vieglāk atpazīt mūsu stendu, pievienojam fotogrāfijas no iepriekšējām izstādēm. meklējiet koši zaļu krāsu un kāpnes, kas pacels Jūs augstāk!
Jums nav iespējas ierasties izstādē? Tā nav nekāda bēda, konsultācijas mēs sniedzam arī pa tālruni un e-pastu. Sazinieties ar mums pa tālruni vai e-pastu: +371 26 877 942,  info@polialex.lv. Laipni lūdzam apmeklēt mūsu veikalu „Mēbeļu pasaule LT”, adrese: Jūrmalas gatve 123 B, Rīga.

PoliAlex – Your best choice…